مرکز خرید و فروش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گازهای پلوپز / اجاق گاز پلوپز و انواع مدل های آن

اجاق گاز پلوپز و انواع مدل های آن

اجاق گاز پلوپز برای طبخ انواع چلو٬ پخت انواع برنج و یا پخت انواع رب ها و مربا ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. اجاق گاز های پلوپز کوره ای و ساده و در سایز های کوچک و متوسط و بزرگ موجود است. برای آشنایی کامل در مورد انواع اجاق گاز پلوپز صنعتی و خانگی و همچنین اطلاع از قیمت انواع اجاق پلوپز صنعتی کوره دار و ساده با ما همراه باشید.

اجاق گاز پلوپز

اجاق گاز پلوپز چیست؟

اجاق گاز پلوپز به اجاق گاز هایی گفته می شود که دارای مشعل بزرگ و پایه های محکم و مقاوم هستند. این مدل از اجاق گاز ها بیشتر برای طبخ انواع چلو و پلو در رستوران ها٬ مساجد٬ هتل ها و هیئت ها و خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. اجاق گاز های پلوپز در مدل های اجاق گاز تک شعله تا چهار شعله٬ کوره دار و بدون کوره و…. تولید میگردند.اجاق گاز ها در حالت کلی به چند دسته:

اجاق گاز پلوپز

تقسیم میشوند. اجاق گاز های پلوپز به نوبه خود به دو دسته صنعتی و خانگی تقسیم می گردند.

انواع اجاق گاز های پلوپز

  • اجاق گاز پلوپز خانگی
  • اجاق گاز های پلوپز صنعتی
  • اجاق گاز پلوپز پروفیلی
  • اجاق گاز های پلوپز ورقی
  • اجاق پلوپز استیل
  • اجاق گاز های پلوپز با رویه چدن

اجاق گاز پلوپز

هرکدام از این موارد کارایی و کیفیت متانسب با نیاز مصرف کننده را دارند. برای مثال اجاق گاز های پلوپز خانگی معمولا ابعاد ۳۰ × ۳۰ تا ۵۰×۵۰ دارند. اجاق های خانگی معمولابدنه ورق فلزی و رویه چدنی دارند. اجاق گاز های پروفیلی بیشتر مصرف صنعتی دارند. اجاق گاز های پلوپز پروفیلی تا ابعاد یک متر در یک متر با مشعل هم موجد است.

مشخصات اجاق گاز های پلوپز صنعتی

از ویژگی های مهمی که هر اجاق گازی باید داشته باشد مستحکم بودن و تحمل وزن های مختلف است. اجاق گاز های پلوپز از نظر مشخصات بدنه به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

  1. بدنه ورق فلزی با رویه چدن
  2. پروفیلی
  3. بدنه استیل و رویه چدن سنگین

اجاق گاز پلوپز

برخی از این اجاق گاز ها دارای کوره یا مشعل بزرگ هستند. ابعاد اجاق گاز های پلوپز پروفیلی از سایز ۱۸×۱۸ سانتیمتر تا ابعاد  ۱متر×۱متر  وجود دارد.

اجاق گاز پلوپز

کاربرد های اجاق گاز پلوپز

اجاق گاز های پلوپز بسیار پر فروش و پر کاربرد هستند. وجود این اجاق ها در هتل ها٬ آشپزخانه ها٬ رستوران ها٬ مساجد٬ هیئت ها٬ و هرجای دیگری که غذا به مقدار زیاد پخت می شود ضروری و لازم است. در جاهایی که علاوه بر پخت زیاد سرعت پخت غذا هم اهمیت دارد از مدل های کوره دار و یا مشعل دار این اجاق گازها باید استفاده کرد. اجاق گاز های پلوپز با گاز طبیعی شهری کار می کنند ولی قابلیت تبدیل به گاز مایع را نیز دارند. البته اجاق گاز های کوره دار یا مشعل دار به دلیل مصرف بالای گاز قابلیت تبدیل به گاز مایع را ندارند.

اجاق گاز پلوپز

قیمت انواع اجاق گاز پلوپز

قیمت اجاق گاز های پلوپز بسته به سایز و ابعاد٬ نوع بدنه٬ کیفیت قطعات به کار رفته در آن متغیر است. برای دریافت قیمت روز هرکدام از این مدل از اجاق گاز ها و همچنین راهنمایی پیرامون خرید محصول مورد نیازتان با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاق گاز ها می توانید مطلب مشخصات اجاق گاز خوب و همچنین اجاق گاز خوب چی بخرم را مطالعه نمایید.

بازرگانی اجاق ایران بالاترین کیفیت و حداقل قیمت

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parskiln.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اجاق گاز پلوپز

خرید اجاق گاز پلوپز استاندارد با قیمت ارزان

خرید اجاق گاز پلوپز درسایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای دریافت قیمت و یا خرید …