مرکز خرید و فروش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق های تک شعله / اجاق گاز تک شعله

اجاق گاز تک شعله

اجاق گاز تک شعله یکی از پرکاربرد ترین اجاق گاز ها در همه مکان هاست. برای آشنایی بیشتر در مورد انواع اجاق گاز های تک شعله در ابعاد مختلف و همچنین برای خرید اجاق گاز تک شعله و تک شعله رومیزی و همچنین برای دریافت قیمت اجاق گاز تک شعله کوچ و تک شعله بزرگ این مطلب را از دست ندهید. با ما همراه باشید در بازرگانی اجاق ایران

اجاق گاز تک شعله

 

اجاق گاز تک شعله چیست؟

اجاق گاز های تک شعله یکی از پرکاربرد ترین اجاق گاز ها در همه مکان ها هستند معمولا در هر خانه ای یک اجاق تک شعله وجود دارد (مخصوصا شمالی ها) رستوران ها مساجد آشپزخانه های مرکزی و همه مراکز طبخ غذا به این نوع اجاق ها نیاز مبرم دارند و این مدل از اجاق ها یکی از پرفروش ترین اجاق هاست.جنس چدن و سرشعله ها و چهارچوب محکم از ویژگی های کیفی مهم این نوع محصول است و همچنین تک شعله ها در اندازه های:

  1. ۱۸×۱۸
  2. ۲۴×۲۴
  3. ۳۰×۳۰
  4. ۴۰×۴۰
  5. ۵۰×۵۰
  6. ۷۵×۷۵
  7. و سایز های بزرگتر

تولید میگردند.

اجاق گاز تک شعله
پلوپز تک شعله کوچک ۱۸×۱۸

اجاق گاز تک شعله

پلوپز دوشعله رویه چدن بردنا

اجاق گاز تک شعله

پلوپز ۹۵×۹۵  مشعل دار ایمن شعله

اجاق گاز تک شعله یا پلوپز و تنوع محصولات

اجاق گاز های تک شعله یا پلوپز با توجه به نیاز مشتریان در اندازه ها  و مدل های مختلف تولید میشون برخی از اجاق ها مانند اجاق گاز بردنا به وسیله ورق آهن با رویه چدن تولید شده و با رنگ الکتروستاتیکی رنگ آمیزی می شوند که بسیار مقاوم و بادوام اند که البنه قیمت بالاتری به نسبت دیگر اجاق ها دارند. اما اجاق های ایمن شعله کلا توسط قوطی های فلزی تولید می گردند که ضمن استحکام بالا قیمت مناسب تری پیدا میکنند

اجاق گاز تک شعله
اجاق گاز تک شعله

اجاق گاز های تک شعله و پلوپز صنعتی

سری دیگری از اجاق گاز های تک شعله و پلوپز اجاق های صنعتی هستند که بیشتر در رستوران های بزرگ٬ بیمارستان ها٬ آشپزخانه های مرکزی٬ پادگان ها ٬ هیئات مذهبی و مساجد مورد استفاده قرار می گیرند.

اجاق گاز تک شعله

اجاق گاز پلوپز صنعتی مشعل دار تمام استیل کیمیاگاز

اجاق گاز تک شعله

اجاق گاز پلوپز صنعتی مشعل دار ایمن شعله

 

در فروشگاه اینترنتی ما می توانید همه این مدل از اجاق گاز ها به علاوه انواع اجاق گاز های رومیزی ٬ انواع اجاق گاز های طرح فر ٬اجاق گاز های صفحه ای و اجاق گاز های فردار در برند های مختلف …. را تهیه فرمایید. برای راهنمایی بیشتر پیرامون خرید انواع اجاق گاز ها می توانید مطالب اجاق گاز خوب چی بخرم و همچنین مشخصات اجاق گاز خوب را مطالعه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parskiln.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز رومیزی معمولی

خرید انواع اجاق گاز خانگی با بهترین قیمت

خرید اجاق گاز خانگی با بهترین قیمت در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای دریافت …